Książki

Edipresse Książki to wydawnictwo w grupie Edipresse Polska. W ofercie znajdują się książki o tematyce poradnikowej, biografie, powieści obyczajowe, kulinaria, a także publikacje podróżnicze i fotograficzne. Autorzy wydawnictwa to poczytni i cenieni pisarze, znane osobistości i popularne gwiazdy: Beata Pawlikowska, Hanna Bakuła, Marcin Kydryński, Magda Gessler, Radosław Piwowarski, Anna Jurksztowicz, Ewa Chodakowska, Małgorzata Kalicińska, Maria Pakulnis, Mariola Bojarska-Ferenc, Michel Moran, Agnieszka Rylik, Dorota Wellman, Małgorzata Rozenek, Daria Ładocha, Robert Biedroń i wiele innych polskich gwiazd i osobowości. Edipresse Książki wydaje również światowe bestsellery, takich autorów jak m.in.: Audrey Carlan, Nora Roberts, Erica Spindler czy Stephenie Meyer.

W 2018 roku Edipresse Książki otrzymało nominację do Bestsellerów Empiku dla książki "365 dni" Blanki Lipińskiej w kategorii literatura polska.

Nominacja_BE2018_365-dni

 

Wszytkie produkty są dostępne na stronie www.hitsalonik.pl

Dla Autorów

Propozycje wydawnicze prosimy kierować na adres poczty elektronicznej Natalii Gowin: natalia.gowin@edipresse.pl. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Marketing i Promocja
Renata Bogiel-Mikołajczyk
Kierownik promocji i marketingu publikacji książkowych
tel: 22 58 42 594
renata.bogiel@edipresse.pl

Dystrybucja i sprzedaż
Izabela Łazicka
Kierownik dystrybucji publikacji książkowych
tel: 22 58 42 351
izabela.lazicka@edipresse.pl

Śledź nas na Facebooku https://www.facebook.com/edipresseksiazki

i Instagramie https://www.instagram.com/edipresseksiazki/

Zobacz naszą pełną ofertę: https://www.facebook.com/edipresseksiazki/shop/

365 dni 3D 300 dpi

365 dni, Blanka Lipińska

"Ojciec chrzestny" w połączeniu z "Pięćdziesięcioma twarzami Greya". Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca....debiutancka powieść erotyczna utrzymująca się od miesięcy na listach bestsellerów.

 

 

 

 

 

Smakoterapia 3D 300 dpi

Smakoterapia, Iwona Zasuwa

Jak jeść smacznie i mądrze? Iwona Zasuwa – propagatorka zdrowego i świadomego odżywiania, autorka popularnego bloga smakoterapia.pl w swojej debiutanckiej książce otwiera przed czytelnikiem bogaty i kolorowy świat kuchni roślinnej – bez glutenu, nabiału i cukru. Bestseller wydawniczy w kategorii kulinaria.

 

 

 

 

 

 

 Jestem szczesliwym 3D 300 dpi
Jestem szczęśliwym singlem, Beata Pawlikowska

Książka na którą czekali wszyscy fani Beaty Pawlikowskiej, miłośniczki wolności, zdrowego stylu życia i pozytywnego egoizmu. W tej książce znana podróżniczka i motywatorka opowiada, co odkryła i zrozumiała o miłości, związkach,  emocjonalnym uzależnieniu, odzyskaniu wolności i szczęściu. I o tym, że znalazła szczęśliwą miłość dokładnie wtedy, kiedy przestała jej szukać.

 

 

 

 

 

Tylko jeden wieczor 3D 300 dpi

 

Tylko jeden wieczór, Krystyna Mirek

Świąteczna powieść Krystyny Mirek – mistrzyni lekkiego pióra. Tysiące czytelniczek pokochało jej powieści za dużą dawkę ciepła i optymizmu oraz za poruszające „życiowe” historie. W najnowszej powieści Autorka dowodzi, że czasem kusząca bajka okazuje się pułapką, a zwyczajne życie może stać się bajką. Poruszająca, ciepła opowieść o świątecznej magii, najważniejszych pytaniach i nadziei.

 

 

 

 

 

1_Trylogia_CIALO 3D 300 dpi

Ciało, Audrey Carlan

Audrey Carlan, autorka bestselerowej „Dziewczyny na miesiąc”, powraca
z kolejną erotyczną historią, od której trudno się oderwać. Audrey Carlan ponownie zabiera czytelników do świata pełnego zmysłowości i erotyzmu, w którym żądza przeplata się z uczuciem. Bestseller New York Timesa!

 

 

 

 

 

 

Prosto z serca 3D 300 dpi

Prosto z serca, Charles Martin

Wyrządzone zło zawsze wraca… Prosto z serca  to nowa poruszająca opowieść o winie i odkupieniu bestsellerowego autora „New York Timesa”. „Ten autor pisze gotowe scenariusze do przepięknych filmów. Czytając kolejną jego powieść, miałam wszystko przed oczami” – pisze recenzentka portalu lubimyczytac.pl

 

 

 

 

 

 

 

Biel_3D_300 dpi
Biel. Notatki z Afryki, Marcin Kydryński

Marcin Kydryński, znany z wielu przedsięwzięć radiowych, muzycznych, podróżniczych i literackich, po ćwierćwieczu podróży do Afryki przygotował 700 stronicową książkę zatytułowaną „Biel. Notatki z Afryki”. Zebrał w niej swoje wrażenia, doświadczenia i obserwacje, stanowiące dowód jego afrykańskiej fascynacji. Książka składa się 21 rozdziałów i zawiera blisko 150 fotografii, z których wiele dotychczas nie było publikowanych. Zdobywca Głównej Nagrody Magellana 2016 w kategorii książka podróżnicza.

 

 

 

 

Wombat 3D 300 dpiWombat Maksymilian i Królestwo grzmiącego smoka, Marcin Kozioł

Książka Marcina Kozioła to ilustrowana fotopowieść. Barwny opis przygód uzupełnia blisko 200 fotografii wykonanych przez autora w Bhutanie.Książka przystępny i ciekawy sposób prezentuje mnóstwo ciekawostek podróżniczych, a dodatkowo zawiera tajne kody, dzięki którym odkrywca może dotrzeć do dodatkowych filmów. Nagroda Magellana 2016.Nagroda główna dla najlepszego przewodnika dla dzieci.

 

 

 

 

 

Chemik 3D 300 dpi NEW
Chemik, Stephenie Meyer.

Druga po Intruzie powieść Stephenie Meyer autorki bestsellerowej sagi Zmierzch przełamuje stylistykę fantasy, w jakiej dotychczas poruszała się pisarka i udowadnia, że równie doskonale czuje się również w innych realiach. Na dedykowanej książce stronie http://chemik.net udostępniony jest bezpłatny fragment książki oraz dodatkowe materiały. Nagroda Magazynu Literackiego Książki (2017).

 

 

 

 

 

Zyj jak rolnik 3D 300 dpi


Żyj jak rolnik, Niklas Kampargård.

Autor książki to dziennikarz i fotograf. Wychowywał się w gospodarstwie rolnym i opanował jazdę na traktorze, jeszcze zanim nauczył się jeździć na rowerze. W książce zamiesza 100 porad dzięki którym każdy może stać się ekspertem w prowadzeniu samowystarczalnego gospodarstwa domowego.  Tytuł z miejsca znalazł się na liście szwedzkich bestsellerów a w Polsce zdobył nagrodę Magazynu Literackiego Książki (2017).