URODA ŻYCIA

Czytaj dla przyjemności!

Jest to pismo dla kobiet, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną – bo bliską życiu – psychologię. W magazynie znajdują się następujące sekcje:
Zbliżenia
Rozmowy nie tylko z gwiazdami. Z ludźmi bardziej lub mniej znanymi, ale robiącymi rzeczy ważne, ciekawe, którzy zmieniają świat na lepszy. A nas inspirują.
Felietony
Stanisława Celińska
Wybitna aktorka filmowa i teatralna. Grała i u Wajdy i u Barei, w teatrze Warlikowskiego, ale i w serialach. Wspaniała artystka, która wciąż nas zaskakuje. U nas – pisze Samo życie.
Katarzyna Lengren
Scenografka, publicystka, pisarka i jedna z najbardziej dowcipnych komentatorek tzw. zwykłego życia. Nikt lepiej niż ona nie opisze relacji "Ona i On".
Jacek Borcuch
Scenarzysta, aktor i reżyser. Każdy jego film to wydarzenie. Zrobił m.in. „Kallafiorr”, „Tulipany”, „Wszystko, co kocham”, „Nieulotne”. Nam pisze "Opowiastki".
Małgorzata Szumowska
Reżyserka filmowa, scenarzystka, producentka. Robi świetne kino, prowokacyjne, ale i czułe na zjawiska społeczne. Jej filmy to m.in. "Sponsoring", "W imię…". W "Urodzie Życia" wymyśla "Filmowe dialogi".
Arkadiusz Recław
Jeden z głównych propagatorów minimalizmu w Polsce. Zostawił pracę w korporacji, pozbył się zbędnych rzeczy, zmienił styl życia. Pracuje w prywatnej firmie, biega maratony. Ojciec trzech synów. Dla nas spogląda na świat "Okiem minimalisty".
Lepsze życie
To miejsce na teksty psychologiczne. Bliskie życia, o sprawach, którym warto się przyjrzeć, żeby nam żyło się lepiej, ale i innym z nami też.
Moda, uroda, zdrowie
Wszystko, co trzeba wiedzieć, aby być na czasie oraz garść przydatnych i sprawdzonych informacji, które pomogą wybierać to, co najlepsze. Dla kobiet, które cenią dobry styl.
Smak życia
Więcej niż kuchnia i przepisy na pyszne jedzenie. Agnieszka Maciąg dzieli się z nami swoim stylem życia. Dla niej jedzenie to sposób na okazywanie miłości sobie i tym, których karmimy. Jej przepisy zawsze się sprawdzają! W tym dziale także proste sposoby na to, jak ładnie mieszkać.

Comments are closed.