Magazyn o zdrowiu
Najpopularniejszy w Polsce magazyn promujący zdrowy styl życia istnieje na polskim rynku od 1998 roku. To setki rad i wskazówek, jak żyć pełniej i radośniej, w jaki sposób utrzymać dobrą kondycję, świetnie wyglądać oraz co zrobić by poprawić swoje samopoczucie. Z badań czytelniczych wynika, że w kwestii wiarygodności i skuteczności porad VITA stawiana jest na drugim miejscu w rankingu, tuż po lekarzu. Redakcja VITY na stałe współpracuje bowiem z doświadczonym zespołem specjalistów w dziedzinie zdrowia, dietetyki, urody, fitnessu, psychologii. Równolegle do miesięcznika publikowane są także wydania specjalne, w których konkretne zagadnienia, omawiane są w sposób bardziej wyczerpujący.

Magazyn podzielony jest na pięć sekcji:
ZDROWA – największa i najważniejsza sekcja w piśmie. Tu znajdzie się aktualny temat miesiąca; informacje o zdrowym odżywianiu, badaniach i profilaktyce, domowe sposoby leczenia oraz wywiady ze specjalistami i materiały konsultowane przez ekspertów. Zachowana zostanie lubiana przez czytelniczki rubryka „Z pamiętnika lekarza”. Specjalistą odpowiadającym na pytania czytelniczek będzie znany ginekolog Jacek Tulimowski. Co miesiąc swoją autorską rubrykę "Po nitce do… kręgosłupa" poprowadzi Maciej Brożyński - fizjoterapeuta.  SZCZUPŁA – w tej sekcji czytelniczki znajdą porady dotyczące diety, testy nowych produktów, zdrową kuchnię, rubrykę z poradami dla kobiet 40+ oraz felieton dietetyczki Anety Łańcuchowskiej; nie zabraknie także fitnessowych programów odchudzających. PIĘKNA – dział poświęcony codziennej pielęgnacji twarzy, włosów i ciała, zawierający przegląd nowości kosmetycznych oraz felieton dermatolożki Aleksandry Jagielskiej. W każdym numerze czytelniczka znajdzie przegląd polecanych zabiegów medycyny estetycznej oraz rubrykę z poradami dla kobiet w wieku 40 plus. SZCZĘŚLIWA – rubryka poświęcona rozwojowi osobistemu, w którym czytelniczka znajdzie ciekawe wywiady i porady psychologów oraz artykuły przygotowywane we współpracy z seksuologiem Andrzejem Komorowskim.  AKTYWNA – sekcja, w której prezentujemy modę i akcesoria dla aktywnych, zachęcamy do polubienia jogi
i medytacji (rubrykę „Joga na zdrowie” prowadzi nauczycielka jogi i autorka książki „Happy Detox”– Katarzyna Bem) oraz zaglądamy do gabinetów SPA, żeby zarekomendować najlepsze zabiegi dla zdrowia.

Vita. Twój prosty sposób na zdrowe życie!

Comments are closed.