Zarząd Edipresse Polska

Alicja Modzelewska - Dyrektor Generalny, Członek Zarządu 
Ewa Redel-Bydłowska - Członek Zarządu
Izabela Bochenek-Strauss - Członek Zarządu

 

Alicja ModzelewskaAlicja Modzelewska urodzona w 1972 roku. Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę zawodową rozpoczynała w agencji reklamowej Propaganda. Z Edipresse związana od 1998 roku. Początkowo na stanowisku product managera Marie Claire, dyrektora marketingu, a obecnie dyrektora generalnego i członka zarządu. Współtworzyła również Fundację Przyjaciółka.

 

 

 

 

 

Ewa Redel- Byd+éowska-331_p

Ewa Redel- Bydłowska urodzona w 1970 r., ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego w 1993 r. Po kilku miesiącach pracy w agencji reklamowej, w 1994 r. dołączyła do wydawnictwa "Przyjaciółka", przekształconego później w Edipresse Polska. Jej kariera zawodowa szybko się rozwijała od stanowiska asystenta marketingu, poprzez menedżera dystrybucji i dyrektora sprzedaży, po dyrektora zarządzającego (od roku 1999) i funkcję wiceprezesa zarządu (2002-2009). Obecnie jest członkiem zarządu Edipresse Polska S.A.

 

 

 

 

FRakqwmNjzUCkU1Bi7bhRfLnL3eZYT9IDCd8ygtUTos

Izabela Bochenek- Strauss urodzona w 1972 roku, rozpoczęła karierę zawodową w Edipresse Polska bezpośrednio po studiach- marketing i zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od tego czasu piastowała różne stanowiska: od asystenta w dziale marketingu, poprzez kierownika produktu, dyrektora marketingu, dyrektora wydawniczego. Od 2006 roku jest Członkiem Zarządu Edipresse Polska. Rok później została również mianowana Zastępcą Dyrektora Generalnego Groupe Edipresse na Europę Wschodnią