Wydawnictwo Edipresse Polska S.A. inwestuje w aplikację KIDLA

 

Edipresse Polska S.A., drugi co do wielkości wydawca magazynów w Polsce, zainwestował w dedykowaną rodzicom aplikację KIDLA. KIDLA to pierwsze w Polsce narzędzie mobilne do gromadzenia i sprawnego zarządzania zdjęciami i filmami z dziećmi, umożliwiające także tworzenie pamiętnika dziecka. Rodzice dysponują pełną kontrolą nad tym, komu udostępniają zdjęcia, a treści są całkowicie bezpieczne i niepublikowane poza aplikacją.

 KIDLA, pierwsza tego rodzaju polska aplikacja, dostępna jest na systemy Android i iOS,
a także przez stronę www.kidla.pl. Do kluczowych funkcjonalności KIDLA należą tworzenie pamiętnika dziecka (tzw. osi czasu), w którym wszystkie zdjęcia ułożone są chronologicznie; możliwość dzielenia się publikowanymi zdjęciami z najbliższymi oraz komentowanie dodanych materiałów. Aplikacja umożliwia bieżące informowanie użytkowników o nowo dodawanych postach i komentarzach.

KIDLA daje możliwość stworzenia i zamówienia w atrakcyjnej cenie drukowanego albumu ze zdjęciami dziecka za pomocą prostego w obsłudze autorskiego edytora online i mobile, bez potrzeby pobierania dodatkowego oprogramowania. Aplikacja jest bezpłatna.

Właścicielem aplikacji jest Edipresse Mobile, nowo powołana spółka w której większościowe udziały ma wydawnictwo Edipresse Polska. Twórcami aplikacji oraz Członkami Zarządu Edipresse Mobile, wraz z przedstawicielami Edipresse: Ewą Redel – Bydłowską, Alicją Modzelewską i Izabelą Bochenek - Strauss , jest trójka przyjaciół, od lat zawodowo związana z branżą nowych technologii: Michał Malewski, Marcin Urbańczyk oraz Radosław Dobrołęcki, który zajmuje się dalszym rozwojem KIDLA jako Dyrektor Zarządzający spółki.

 

Comments are closed.