Serwis polki.pl rusza z nowy z serialem „Dziewczyny 3.0” – czyli babskie rozmowy niekontrolowane!

Serial opowiada o perypetiach trzech przyjaciółek, które potrafią godzinami rozmawiać o związkach, modzie, urodzie i seksie. Nie boją się zwierzeń i słów krytyki. Razem płaczą, śmieją się, podejmują postanowienia i walczą z kompleksami. Oglądając je, poczujesz prawdziwą moc girl power!. Nic co babskie nie jest im obce!

To pierwsza tak duża produkcja internetowa Edipresse Polska. - Po cyklu dokumentalnych filmów o niezwykłych kobietach „Teraz Polka”, przyszedł czas na serial. Jest oczywiście kobiecy! Śmieszny, prawdziwy, jak lustro. Ale też wspierający. Tak, jak nasz portal! - mówi Magda Klimkowska, redaktorka naczelna Polki.pl

W serialu występują Barbara Wypych, Iza Kała i Zuzanna Pawlak,  aktorki znane z desek teatru. „Dziewczyny 3.0.” to format w którym każda kobieta odnajdzie cząstkę siebie.

Pierwszy odcinek serialu „Dziewczyny3.0” startuje w czwartek 13 kwietnia. Poprzedzony zostanie emisją pilota 6 kwietnia. Sezon składa się z 10 odcinków, które będą udostępniane w serwisie polki.pl w kolejne czwartki.

Autorem scenariusza serialu i jego reżyserem jest Katarzyna Dudzińska, zaś autorem zdjęć - Remigiusz Wojaczek. Za produkcję "Dziewczyn 3.0" po stronie Edipresse Polska SA odpowiada Anna Rucińska. Producentem wykonawczym jest Krzysztof Toruński (DENOISERS).

Projekt powstał przy współpracy MEC Wavemaker - marki kreatywno-kontentowej działającej w strukturach domu mediowego MEC

Za promocję i dystrybucję serialu odpowiada Edipresse Polska SA.

Partnerem projektu jest Nestle, producent kawy Nescafe Sensazione Creme.

Więcej materiałów na stronie dziewczyny30.polki.pl

Comments are closed.