Nowy edukacyjny magazyn dla dzieci – „TVP ABC”

Z okazji pierwszych urodzin TVP ABC na rynek wchodzi nowy, edukacyjny miesięcznik dla dzieci o tym samym tytule (Wyd. Edipresse Polska). Pismo debiutuje 18 marca br.

Nowe pismo Edipresse Polska jest skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym
i wczesnoszkolnym. Znajdują się w nim historyjki i malowanki, kolorowe łamigłówki, lekcje języka angielskiego oraz mnóstwo dobrej i angażującej zabawy dla dzieci.

„TVP ABC” to również inspirujący magazyn dla rodziców, którzy poprzez mądrą zabawę będą mogli rozwijać umiejętności swoich dzieci i pogłębiać ich wiedzę.  Każdy dział magazynu zawiera wartościowe porady, dotyczące wychowania i pomysły na wspólne spędzanie czasu, które wzmacniają więź z dzieckiem.

Bohaterami łamigłówek i zabaw są postacie znane dzieciom z anteny TVP ABC – literki-zwierzaczki. Do każdego wydania pisma będzie dołączony atrakcyjny prezent. W  pierwszym numerem to zestaw naklejek i tzw. znikopis.

Redaktor prowadzącą nowy magazyn jest Katarzyna Michalczak.

Magazyn kosztuje 8, 99 zł, ma szytą oprawę i 34 strony objętości. Sprzedaż pierwszego numeru wspiera kampania reklamowa w telewizji, prasie (tytuły własne Edipresse) oraz w Internecie. Za kreację odpowiada dział marketingu Edipresse.

Comments are closed.