NOWOŚĆ! “Szukaj mnie” Wojciecha Zawioły od Edipresse Książki!

Wojciech Zawioła, dziennikarz i wydawca programów sportowych, związany ze stacjami TVN, TVN24 oraz NC+, nominowany w plebiscycie Telekamery 2015, prezentuje swoją najnowszą książkę pt. „Szukaj mnie”. To współczesna powieść o niespełnionej miłości, zagadkowej zbrodni oraz nieodpartej chęci odkrycia pilnie strzeżonej przez lata tajemnicy. To jedna z pierwszych na polskim rynku książek multimedialnych, w której słowo pisane uzupełniono treściami audio i video, wprowadzającymi czytelnika w klimat powieści. Książka już 23 września ukaże się nakładem wydawnictwa Edipresse Książki.

Wojciech Zawioła po raz kolejny udowadnia, że dziennikarz sportowy potrafi wnikliwie analizować nie tylko wydarzenia sportowe, ale także ludzkie emocje. W swojej najnowszej książce opowiada historię mężczyzny znajdującego dziennik tajemniczego R., którego zagadkę za wszelką cenę pragnie wyjaśnić. Bohater odkrywa w sobie żyłkę detektywa i pomimo licznych przeszkód poznaje zaskakujące zakończenie studenckiej miłości opisanej na kartach pamiętnika.

„Szukaj mnie” to współczesna powieść, która pochłania, jak znaleziony pod podłogą dziennik, i którą czyta się jednym tchem, a kiedy się ją kończy okazuje się, że na zewnątrz już świta. W książce miłość, pożądanie i cierpienie przeplatają się z wątkiem sensacyjnym, a także pikantnymi obrazami gorącej namiętności. Autor w umiejętny sposób prowadzi czytelnika przez świat emocji, zagadek, intryg oraz tajemniczych kobiet zamieszanych w historię dziennika. Już po lekturze pierwszych stron tej dziwnej historii uświadomisz sobie, że musisz poznać jej zakończenie.

„Szukaj mnie” to jedna z pierwszych na polskim rynku książek multimedialnych, w której słowo pisane uzupełniono obrazami oraz dźwiękami, wprowadzającymi czytelnika w unikalny klimat powieści Wojciecha Zawioły. Odtworzenie zakodowanych treści możliwe jest dzięki bezpłatnej aplikacji TAP2C dostępnej w systemach Android oraz iOS.

Kontakt dla mediów:
Joanna Włodarek Joannaw@bwpr.pl tel. 601 203 294

O autorze:
Wojciech Zawioła, absolwent Uniwersytetu Śląskiego, dziennikarz z wykształcenia. Związany z platformą NC+. Prezenter wiadomości sportowych TVN i TVN24. Auto powieści Jest takie miejsce…, a także wywiadu rzeki z Mariuszem Czerkawskim Życie na lodzie oraz biografii Roberta Lewandowskiego Pogromca Realu.

Dane wydawnicze
Autor: Wojciech Zawioła, tytuł: SZUKAJ MNIE, Wydawnictwo Edipresse Książki, ISBN: 978-83-7945-057-2, cena: 39,90 zł format bloku: 130x195 mm, Format oprawy: 134x202 mm liczba stron: 304 str. , oprawa: twarda, data premiery: 23.09.2015

Comments are closed.