Milion recenzji w katalogu KWC [Kosmetyk Wszech Czasów] !

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest największym opiniotwórczym katalogiem produktów kosmetycznych, dodawanych i ocenianych przez użytkowniczki serwisu Wizaz.pl. Powstał w grudniu 2001. Teraz po 15 latach istnienia KWC w serwisie padła właśnie MILIONOWA RECENZJA, która dotyczy podkładu Lasting Finish Nude 25HR Foundation marki Rimmel. Opinię zostawiła użytkowniczka sandi708, którą redakcja nagrodziła paczką-niespodzianką.
KWC to obecnie ponad 90 tysięcy zaangażowanych Recenzentek, prawie 65 tysięcy produktów oraz ponad milion rzetelnych recenzji! Dziennie średnio dodawanych jest aż 280 recenzji oraz 20 produktów. Te i wiele innych liczb udowadnia, że to jedyny taki internetowy katalog w Polsce i w Europie.
Wszystkie produkty dodawane są przez Wizażanki - użytkowniczki serwisu Wizaz.pl, które angażują się z pasji i dla dobra społeczności. Recenzentki wypełniają szczegółowy profil określając w nim rodzaj cery, włosów, problemy skórne, a następnie oceniają produkty, których same używały. Nad rzetelnością recenzji czuwa grono moderatorek. W ten sposób na co dzień katalog poszerza się o nowe produkty i opinie na ich temat, tak by osoby poszukujące kosmetyków mogły znaleźć spośród setek na sklepowych półkach te idealne dla siebie.
Początkiem 2017 roku już po raz ósmy odbędzie się Gala KWC, podczas której zostaną przyznane tytuły Kosmetyków Wszech Czasów w różnych kategoriach. Wyłonienie laureatów nastąpi na podstawie ocen Recenzentek.
Wizaz.pl jest największym serwisem koncentrującym się na obszarze beauty. Skupia wokół siebie 4,9 milionów unikalnych użytkowników oraz 23 miliony odsłon co zapewnia mu pozycję niekwestionowanego lidera wśród serwisów i portali w kategorii.

[1] gemiusTraffic 2016.10.01 - 2016.10.31

Comments are closed.