EDIPRESSE POLSKA WSPIERA WOŚP!

pobrane (4)

W Edipresse Polska powstaje sztab. Dołączyły do niego zaprzyjaźnione ze spółką gwiazdy. Dodatkowo wszystkie redakcje serwisów i magazynów będą relacjonować wydarzenia związane ze zbliżającym się 25. finałem WOŚP.

Redakcje tytułów Edipresse Polska po raz kolejny wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W tym roku do współpracy zobowiązały się wszystkie redakcje tytułów i serwisów internetowych należących do portfolio spółki.
Każda redakcja wesprze WOŚP na swój sposób. Wśród działań zainicjowanych przez redakcje są m.in. licytacja sesji dziecka na okładkę miesięcznika „Mamo, to ja” , jak również stworzenie sztabu WOŚP w siedzibie Edipresse przy ulicy Wiejskiej 19. Oprócz pracowników Edipresse, w sztabie znaleźli się przyjaciele spółki. Są wśród nich m.in. : Anna Dereszowska, Edyta Herbuś, Ada Fijał, Kasia Zielińska i Filip Chajzer. W sumie sztab liczy 60 osób, a na jego czele jest Magda Klimkowska, redaktorka naczelna serwisu Polki.pl.
Przez cały grudzień i styczeń czytelnicy i użytkownicy magazynów i serwisów Edipresse Polska będą mogli zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi 25. finału WOŚP, przeczytać wywiady z osobami zaangażowanymi
w działania Orkiestry i zapoznać się z relacjami z finału.

25. finał WOŚP odbędzie się 15 stycznia 2017 roku. W tym roku Orkiestra gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Comments are closed.