Edipresse po raz kolejny partnerem Finału WOŚP

Edipresse z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy współpracuje od lat. Owocem tej współpracy są m.in. licytacje sesji okładkowej do miesięcznika „Mamo, To Ja”, wspieranie finałów na łamach prasy i w serwisach (mamotoja.pl, Polki.pl) oraz wydania specjalne dotyczące nauki pierwszej pomocy (w ramach fundacyjnego programu edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”).

Od poniedziałku w serwisie mamotoja.pl trwa wielkie odliczanie do Finału. Codziennie pojawia się materiał dotyczący pomagania i wspierania WOŚP. Są także ciekawe wywiady z Jurkiem Owsiakiem, Dorotą Zawadzką oraz lekarzami, którzy wiele mogą powiedzieć o wsparciu szpitali przez Fundację.

Masowe wsparcie
Informacje dotyczące Finału oraz działań Orkiestry pojawiają się także na łamach innych tytułów Edipresse, m.in. w „Mamo, To Ja”, „Twoim Dziecku”, „Urodzie Życia”, „Vivie!”, „Przyjaciółce”, „Poradniku Domowym”. Do udziału w Finale wydawnictwo zachęca również na swoich tytułowych fanpage’ach.

Aukcje, aukcje
Ruszyła także organizowana przez redakcję „Mamo, To Ja” aukcja dla rodziców (https://charytatywni.allegro.pl/sesja-okladkowa-do-mamo-to-ja-i855076). Na licytacji została wystawiona sesja okładkowa do miesięcznika. Dziecko osoby, która zwycięży w aukcji, będzie miało wykonaną profesjonalną sesję, a jego zdjęcie znajdzie się na czerwcowej okładce. Taka licytacja jest organizowana już po raz trzeci. W poprzednich latach udało się zebrać w sumie ponad 14 tysięcy zł.

W licytacjach na rzecz WOŚP bierze udział także „Viva!”, która wystawiła Album wyjątkowego duetu Sting & Shaggy z własnoręcznymi podpisami obu Artystów! (https://charytatywni.allegro.pl/album-44-876-sting-shaggy-z-autografami-artystow-i8694628). To nie lada gratka dla muzycznych fanów.

Wydawniczy sztab
Edipresse od kilku lat organizuje także swój sztab. W tym roku liczy on rekordową liczbę 68 wolontariuszy, a szefuje mu redaktor naczelna Multimedialnej Platformy Parentingowej Aleksandra Sokalska. Wśród wolontariuszy są m.in. pracownicy Edipresse, dzieci z Instytutu Głuchoniemych, a także znana psycholożka Dorota Zawadzka, która podczas kwestowania będzie udzielała chętnym rodzicom porad wychowawczych.

Comments are closed.