Edipresse i Optizen Labs realizują cyfrowe wydanie magazynu Be Active

BA_smartphone_1

Optizen Labs zajmie się sprzedażą reklam w wydaniach cyfrowych miesięcznika
„Be Active. Dietetyka & Fitness” [Edipresse Polska] na wyłączność.  Tytuł ukazuje się obecnie w wersji cyfrowej dzięki platformie Digitivo, należącej do Optizen Labs. Interaktywna wersja magazynu jest do kupienia w App Store i Google Play oraz jest dostępna w pakiecie z prenumeratą wydań drukowanych[1].

„Oddajemy sprzedaż oferty cyfrowych wydań miesięcznika „Be Active” w doświadczone ręce profesjonalistów. Optizen Labs  są w stanie skupić się wyłącznie na ofercie cyfrowej, wydawanego przez Edipresse tytułu. Dzięki temu reklamodawca szybko otrzyma propozycję dostosowaną do swoich potrzeb.” – komentuje współpracę, Ewa Redel – Bydłowska, członek zarządu Edipresse.

 „Edipresse to kolejny znaczący na rynku wydawca, który docenia nasze zaangażowanie i kompetencje
w zakresie produkcji i publikacji cyfrowych wydań. Cieszymy się, że wydawcy coraz częściej dostrzegają ich rolę, jako niezbędnego elementu całego ekosystemu wydawniczego
– mówi Mariusz Czykier, production director w Optizen Labs - Wydania cyfrowe są formą publikacji, która łączy cztery kluczowe dla tytułu wartości- siłę marki,  łatwą i nieograniczoną dystrybucję, świadomą konsumpcję treści oraz skuteczną, interaktywną i silnie angażującą formę reklamy.”

„Be Active. Dietetyka & Fitness" to numer 1 wśród miesięczników o zdrowym stylu życia
(Na podstawie: Polskie Badania Czytelnictwa, realizacja: Millward Brown, wskaźnik: CCS, I-VI 2016, grupa: wszyscy 15-75, n=10 039, w porównaniu z miesięcznikami: „Women’s Health” oraz „Shape”). Magazyn został wyróżniony przez redakcję MMP tytułem DEBIUT ROKU.  Wyróżnienie zostało przyznane na łamach tegorocznego raportu Wydawców MMP.

Optizen Labs od ponad sześciu lat rozwija w Polsce rynek prasy cyfrowej, dostarczając rozwiązań oraz wspierając wydawców w procesie wdrażania publikacji, dostępnych na smartfony i tablety.

[1] App Store: http://bit.ly/BeActive_iOS; Google Play: http://bit.ly/BeActive_AND

 

Comments are closed.