MARKETING

Magazyny luksusowe (VIVA!, URODA ŻYCIA, VIVA! MODA)

Marcin Komarzewski- dyrektor

Email: marcin.komarzewski@edipresse.pl

Agnieszka Krzemińska - brand & special event manager (VIVA!, VIVA!MODA)

Email: agnieszka.krzeminska@edipresse.pl

 

Emilia Szmidt - product manager (URODA ŻYCIA)

Email: emilia.szmidt@edipresse.pl

Magazyny people (PARTY. ŻYCIE GWIAZD, FLESZ. GWIAZDY & STYL)

Marcin Komarzewski - dyrektor

Email: mkomarzewski@edipresse.pl

Małgorzata Gawryszczak- product manager (PARTY. ŻYCIE GWIAZD, FLESZ. GWIAZDY&STYL)

Email: malgorzata.gawryszczak@edipresse.pl

Magazyny poradnikowe oraz pisma z segmenty fitness/wellness (PRZYJACIÓŁKA, PANI DOMU, PORADNIK DOMOWY, BE ACTIVE)

Magdalena Kotowska - p.o. dyrektora

Email: magdalena.kotowska@edipresse.pl

Wioletta Wojda - product manager

Email: wioletta.wojda@edipresse.pl

Paulina Filipiak - specjalista d/s promocji

Email: paulina.filipiak@edipresse.pl

Multimedialna platforma parentingowa (MAMO, TO JA, TWOJE DZIECKO, PRZEDSZKOLAK, BĘDĘ MAMĄ, BABYONLINE.PL, NIANIA.PL)

Joanna Sokołowska- dyrektor

Email: joanna.sokolowska@edipresse.pl

Agnieszka Około- Kułak - brand manager

Email: agnieszka.okolo-kulak@edipresse.pl

Sara Strużyna - specjalista ds. promocji

Email: sara.struzyna@edipresse.pl

 

Platforma internetowa (POLKI.PL, WIZAZ.PL, PARTY.PL, GOTUJMY.PL, BABYONLINE.PL, NIANIA.PL)

Karolina Stępczyńska - dyrektor produktu internetowego, Polki.pl

Email: kstepczynska@edipresse.pl

Beata Zawistowska - dyrektor produktu internetowego Party.pl

Email: beata.zawistowska@edipresse.pl

Dorota Rejowska - dyrektor produktu internetowego Wizaz.pl

Email: dorota.rejowska@edipresse.pl

Elżbieta Żołek - dyrektor produktu internetowego Gotujmy.pl

Email: elzbieta.zolek@edipresse.pl

Izabela Bielecka- Gnaś- dyrektor produktu internetowego, Babyonline.pl

Email: ibielecka@edipresse.pl

Łukasz Faciejew- dyrektor produktu internetowego Niania.pl

Email: lukasz.faciejew@pomocni.pl