MARKETING

Multimedialna platforma people, glossy, style & beauty (Viva!, Uroda Życia, Party, Flesz, wizaz.pl, party.pl, viva.pl)

Marcin Komarzewski - dyrektor

Email: marcin.komarzewski@edipresse.pl

Justyna Wyrzykowska (Uroda Życia)

Email: justyna.wyrzykowska@edipresse.pl

Agnieszka Krzemińska - projekty specjalne (Viva!, Viva!MODA)

Email: agnieszka.krzeminska@edipresse.pl

Karolina Siewierska-Kołodziej (Party. Życie Gwiazd, Flesz. Gwiazdy & Styl)

Email: karolina.siewierska@edipresse.pl

Magdalena Przygoda (serwisy online: wizaz.pl, Viva.pl, Party.pl

Email: magdalena.przygoda@edipresse.pl

 

Multimedialna platforma poradnikowa & fit (PRZYJACIÓŁKA, PANI DOMU, PORADNIK DOMOWY, BE ACTIVE, GOTUJMY.PL)

Magdalena Kotowska - dyrektor

Email: magdalena.kotowska@edipresse.pl

Wioletta Wojda - product manager

Email: wioletta.wojda@edipresse.pl

Marika Przepiórkowska - specjalista ds. promocji

Email: marika.przepiorkowska@edipresse.pl

Multimedialna platforma parentingowa (MAMO, TO JA, TWOJE DZIECKO, PRZEDSZKOLAK, BĘDĘ MAMĄ, BABYONLINE.PL, NIANIA.PL)

Joanna Sokołowska - dyrektor

Email: joanna.sokolowska@edipresse.pl

Agnieszka Około-Kułak - brand manager

Email: agnieszka.okolo-kulak@edipresse.pl

Sara Strużyna - specjalista ds. promocji

Email: sara.struzyna@edipresse.pl

 

Platforma internetowa (POLKI.PL, WIZAZ.PL, PARTY.PL, GOTUJMY.PL, BABYONLINE.PL, NIANIA.PL)

Karolina Stępczyńska - dyrektor produktu internetowego Polki.pl, Gotujmy.pl, Ilewazy.pl

Email: karolina.stepczynska@edipresse.pl

Dorota Rejowska - dyrektor produktu internetowego Wizaz.pl

Email: dorota.rejowska@edipresse.pl

Izabela Bielecka-Gnaś - dyrektor produktu internetowego Babyonline.pl

Email: izabela.bielecka-gnas@edipresse.pl

Łukasz Faciejew - dyrektor produktu internetowego Niania.pl

Email: lukasz.faciejew@pomocni.pl